NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Крем против стареење in Taiwan. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашиот асортиман на производи е во голема побарувачка на домашните пазари, бидејќи на своите супериорен квалитет и оптимални перформанси. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.

Крем против стареење

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крем против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против стареење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чист крем VSK квасец Едно шише е лесно да се апсорбира,не леплива,не е тежок,и лесно има дебела и нежна кожа,ефикасно измазнување на брчките,зацврстување на кожата,и спречување на стареење на кожата.Фокус на одржувањеНавлажнувачки и надополнување на маслото се неопходни за да имате убава кожа;одржувањето на еластичноста на кожата не е сон. Цел на одржувањеЗајакнување на навлажнувачки кожата,го одложува стареењето на кожата,дајте и мек допир на кожата,мазни фини линии,ревитализира кожата,и направете ја кожата бела и сјајна.Совети за одржување Општо одржување:Земете 2 до 3 кикирики и ставете ги рамномерно на лицето и вратот,а потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте. Подобрен тип:грижа пред спиење во есен и зима;потоа земете 2 до 3 зрна кикирики и рамномерно нанесете ги на лицето и вратот.Потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте. Капацитет:60мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крем против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против стареење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЛЕТНИ ОЧИ МОНИФИЦА/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ Поголемо навлажнување и кревањеЛетната формула е освежувачка и навлажнувачка,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лицеНово патување за вашата кожаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По чистење на кожата наутро и навечер,прво натопи малку на кожата каде што се користи,нежно тријте околу десет секунди,ќе има мала топлина,потоа нанесете соодветна сума
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крем против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против стареење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЦА ЗИМСКИ ОЧИ/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ Анти-навлажнувачки брчки,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лицеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожаРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крем против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против стареење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
КРЕМ за омекнување на точки за монифе повисоко кревање/Десалинирање на брчкиМазна кожа,освежувачки и навлажнувачки,од суштинско значење за дневно основно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,амино киселина,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Нежни и мазни кутикули/смири сува кожа/задржи вода/влогови/навлажнете ја кожата/промовираат метаболизам на кожата,направете ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлинаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднаш
Нашите

Крем против стареење

производи апликации се во целиот свет ценети и ценети од страна на нашите клиенти и нивните крајниот корисник клиенти. Исто така го поздравуваме нови клиенти, да се откријат квалитет и услуга која ние ги нудиме.