NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Суштината против стареење најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.

Суштината против стареење

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштината против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Суштината против стареење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦ АНТИ-ОСНОВА НА БРЧКИ Десалинирање на брчкиИзбледува фини линии,брза апсорпција на фини молекулиПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока-кислородна вода,глицерин,колаген,хексапептид,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Ја регулира текстурата на кожата.Избледува и измазнува брчки и фини линии,и го промовира метаболизмот на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на фините линии на кожатаМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлина
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштината против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Суштината против стареење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦЕН ИСХРАНА ОСНОВА ДОЛГО-ПОСЛЕДНИ Мал молекуларен процесДлабоко роговиден навлажнувачки,фини молекули,од суштинско значење за основно дневно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицеринЕфикасност:белење на кожата/смирувачка сува кожа/задржувачка вода/навлажнувачки/навлажнувачка кожа/промовирање на метаболизам на кожата,правејќи ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожатаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднашБрој на инспекција на СГС(со исклучок на тешки метали и стероиди):УБ/2016/20379 година
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштината против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Суштината против стареење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
СУШТИНА за белење на места Специјален рецепт за кинески пет елементиБилни пет елементи,фини молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасноПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,бело шуву,борнеолЕфикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млУпотреба:неограничени пати на ден,само нанесете соодветна количина на досадна кожаПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштината против стареење, треба да знаете за највисок квалитет на Суштината против стареење производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЈА БУЦИРАЕ СУШТИНА повисоко кревањеИстегнете ја и навлажнете ја кожата,фините молекули ја регулираат текстурата на кожатаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицерин,колаген,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Регулирајте ја текстурата на кожата,еластичност и навлажнување на кожата/промовираат метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожата,и потоа нанесете соодветна количина на фините линииРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура
Ние сме insisit за истражување

Суштината против стареење

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.