Анти-стареењето на лицето

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Анти-стареењето на лицето. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Анти-стареењето на лицето

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Анти-стареењето на лицето - 4-4
Анти-стареењето на лицето
модел - 4-4
МОНИФАЦ АНТИ-Маска за стареење на кожата

Микро-молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасно
Специјален рецепт за кинески пет елементи
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,Баишвуу,борнеол,глицерин
Ефикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожа
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-стареењето на лицето, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-стареењето на лицето производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ВСК квасец Микро вода суштина Специјалното свилено чувство доаѓа од посебната суштина на козата’млечен квасец и свиленото чувство произведено од комбинацијата на процесот,дозволувајќи и на кожата да одржува влага и влага,и врати го сјајот и сјај однатре и надвор.Фокус на одржувањеЕдно шише ги комбинира ефектите на лосионот и суштината,двојно-ефект во едно,заврши одеднашЦел на одржувањеБрзо навлажнете ја и навлажнете ја кожата,зголемување на влажноста на кожата,одржувајте ја кожата еластична,збогувајте се со досадна кожа,и претставува светла,сјаен тен.Совети за одржување Општо одржување:По чистење на кожата,земете соодветно количество ВСК квасец за вода Микрон суштина,нанесете го на лицето и вратот и тупнете го за апсорпција. Кога кожата е крајно сува:користете памучна подлога за навлажнување на квасецот ВСК Нанесете ја мајчината микронска вода есенција на кожата околу 10-15 минути. Капацитет:100мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-стареењето на лицето, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-стареењето на лицето производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Хидратантен крем VSK квасец Лесен и освежителен кристален хидрантен крем,едно тријте веднаш”апсорбира,надополнува,и заклучува во вода” ,нула мрсно чувство додека ја смирува сувата и груба кожа,правејќи ја кожата нула гладФокус на одржувањеНавлажнувачки и надополнување на маслото се неопходни за да имате убава кожа;одржувањето на еластичноста на кожата не е сон. Цел на одржувањеНавлажнувачки,мазна и навлажнувачка,едно шише ги задоволува потребите на кожата,и лесно има свилена мазна кожа.Совети за одржување Земете 2 до 3 кикирики со големина и ставете ги рамномерно на масажа на лицето и вратот на спирален начин со врвовите на прстите за да ги апсорбираат. Тип на зајакнување:кога кожата е крајно сува и жедна,за прв пат Откако апликацијата ќе се апсорбира,може да ја повторите апликацијата по втор пат. Капацитет:60мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-стареењето на лицето, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-стареењето на лицето производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мед од квасец VSK Ја подобрува тапоста;изедначува тонот на кожата,регулира масла за кожа,спречува стареење и грубост,и ја одржува кожата’мазен тен.Фокус на одржувањеСпецијалната млечна маска за лице е сеопфатна во однос на одржувањето.По уживањето во млечната бања,има неверојатен допир кој е еластичен,нежен,светла,про transирен и мазен. Цел на одржувањеПилинг на мртвите клетки на кожата и затегнување на кожата.Регулирајте го маслото за кожа,мазни пори,избелите кожата,мазни брчки,и одржување на здравјето на кожата.Совети за одржување Метод на густа компресија:Притиснете 10 пати и нанесете дебел слој на целото лице околу 15-30 минути.Кога кожата се чувствува цврста,исплакнете со вода. Метод на мешање:Притиснете 3 пати на дланката,потоа додадете 3 капки ВСК квасец микрон вода есенција,измешајте ги двете рамномерно со врвовите на прстите,и нанесете тенок слој на целото лице без миење.3.Притиснете еднаш навечер пред да одите во кревет,лесно допрете на областа на акните,и покријте го со памучна подлога со големина на областа на акните.Измијте го следниот ден и ќе најдете неверојатно откритие. Капацитет:50мл/шишеПотекло:Тајван