Шампон против опаѓање на косата

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. in Taiwan, Е сеопфатна надворешна трговија компанија производство Шампон против опаѓање на косата. Со одличен квалитет и целосно конкурентна цена, нашите производи уживаат висок углед меѓу нашите деловни партнери и клиенти. Со години, добивме и продажба на пазарите.
Нашите

Шампон против опаѓање на косата

се усвоени од страна на многу компании и се успешно извезуваат во различни земји во светот. Сега ние искрено се очекува да се развие долгорочна соработка со вас.
  • Шампон против опаѓање на косата - 8-5
Шампон против опаѓање на косата
модел - 8-5
СУШТИНА ЗА ТРЕТМАН ЗА ОБРАЗУВАЕ НА КОСАТА

Специјален рецепт за кинески пет елементи
Првиот избор за напредно распоредување и зајакнување на активните корени на косата
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Хијалуронска киселина,Ganoderma lucidum,мала молекула висока кислородна вода,хинап,бело шуву,борнеол,волчица,астрагалус
Ефикасност:навлажнувачки/климатизација/активирање/активирање/зајакнување на негување корени на косата
Безбедност:Без естроген,тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:250мл
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шампон против опаѓање на косата, треба да знаете за највисок квалитет на Шампон против опаѓање на косата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лохас Мучанг Гел за туширање за парфеми(Црвено-Интелектуален женски мирис) Шише парфемиран гел за туширање=шише парфем Нека станете мобилен мирис на парфеми.Нежно чистење,навлажнувачки потреби на вашата кожа,не само што го зголемува одржувањето на кожата,но исто така ви овозможува да имате убава и навлажнета кожа,излачува шармантна брилијантност по секоја бања.Црвено-интелектуален женски мирисВрвен вкус:ванила,јагода,црешаСреден вкус:морско оревче,црвено јаболко,слива,ирис,Вкус:Кинеска ела,јасмин,килибар,сандалово дрво,мошусКапацитет:300мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шампон против опаѓање на косата, треба да знаете за највисок квалитет на Шампон против опаѓање на косата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лохас Мучанг Парфемско миење на телото(Портокалова-Неутрален мирис на светлина) Шише парфемиран гел за туширање=шише парфем Нека станете мобилен мирис на парфеми.Нежно чистење,навлажнувачки потреби на вашата кожа,не само што го зголемува одржувањето на кожата,но исто така ви овозможува да имате убава и навлажнета кожа,излачува шармантна брилијантност по секоја бања.Портокалова-неутрален светлосен мирисПред вкус:бергамот,портокалова,кафеав листСреден вкус:јасмин,бреза,мудрец,кардамон,крин на долината,зелена треваПо вкус:ветивер,мошус,сандалово дрво,пачули,даб мов,кардамон,црна кума,анасонКапацитет:300мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шампон против опаѓање на косата, треба да знаете за највисок квалитет на Шампон против опаѓање на косата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лохас Мучанг Парфемско миење на телото(Зелена-Шарм и спортски мирис) Шише парфемиран гел за туширање=шише парфем Нека станете мобилен мирис на парфеми.Нежно чистење,навлажнувачки потреби на вашата кожа,не само што го зголемува одржувањето на кожата,но исто така ви овозможува да имате убава и навлажнета кожа,излачува шармантна брилијантност по секоја бања.Зелена-привлечен спортски мирисВрвен вкус:бергамот,каранфилче,блага пиперкаСреден вкус:мудрец,лаванда,здравецВкус:Кедар,Ветивер,КилибарнаКапацитет:300мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шампон против опаѓање на косата, треба да знаете за највисок квалитет на Шампон против опаѓање на косата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Лохас Мучанг Парфемско миење на телото(Сина-Спортски мирис) Шише парфемиран гел за туширање=шише парфем Нека станете мобилен мирис на парфеми.Нежно чистење,навлажнувачки потреби на вашата кожа,не само што го зголемува одржувањето на кожата,но исто така ви овозможува да имате убава и навлажнета кожа,излачува шармантна брилијантност по секоја бања.Сина-Мирис на спортистВрвен вкус:Сицилијански бергамот,зелен грејпфрут,црн пиперСреден вкус:кардамон,див босилек,виолетова орхидејаПо вкус:црвен кедар,сандалово дрво,мошусКапацитет:300мл/шишеПотекло:Тајван