Суштина против брчки

Ние сме професионални производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на Суштина против брчки. Со удобен превоз accessSelling добро во текот на домашниот пазар, нашите производи имаат освоено пофалби од потрошувачите во целиот свет, исто така, поздравен од страна на клиентите во Taiwan. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со повеќе клиенти низ целиот свет за заеднички развој и взаемна корист. контактирајте не денес да имаат корист од она што ние го нудиме.
Нашата мисија е да се здобијат со одржлива конкурентна предност преку обезбедување на нашите клиенти со највисок квалитет

Суштина против брчки

. Ние навистина се надеваме да го прошириме бизнисот во соработка со поединци и компании од целиот свет.
  • Суштина против брчки - 5-1
Суштина против брчки
модел - 5-1
МОНИФАЦ АНТИ-ОСНОВА НА БРЧКИ

Десалинирање на брчки
Избледува фини линии,брза апсорпција на фини молекули
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока-кислородна вода,глицерин,колаген,хексапептид,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеол
Ефикасност:Ја регулира текстурата на кожата.Избледува и измазнува брчки и фини линии,и го промовира метаболизмот на кожата
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
Како да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на фините линии на кожата
Метод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлина
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштина против брчки, треба да знаете за највисок квалитет на Суштина против брчки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦЕН ИСХРАНА ОСНОВА ДОЛГО-ПОСЛЕДНИ Мал молекуларен процесДлабоко роговиден навлажнувачки,фини молекули,од суштинско значење за основно дневно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицеринЕфикасност:белење на кожата/смирувачка сува кожа/задржувачка вода/навлажнувачки/навлажнувачка кожа/промовирање на метаболизам на кожата,правејќи ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожатаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднашБрој на инспекција на СГС(со исклучок на тешки метали и стероиди):УБ/2016/20379 година
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштина против брчки, треба да знаете за највисок квалитет на Суштина против брчки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
СУШТИНА за белење на места Специјален рецепт за кинески пет елементиБилни пет елементи,фини молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасноПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,бело шуву,борнеолЕфикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млУпотреба:неограничени пати на ден,само нанесете соодветна количина на досадна кожаПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштина против брчки, треба да знаете за највисок квалитет на Суштина против брчки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЈА БУЦИРАЕ СУШТИНА повисоко кревањеИстегнете ја и навлажнете ја кожата,фините молекули ја регулираат текстурата на кожатаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицерин,колаген,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Регулирајте ја текстурата на кожата,еластичност и навлажнување на кожата/промовираат метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожата,и потоа нанесете соодветна количина на фините линииРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура