Крем против квасец

Нашата компанија посветува на производство на снабдувачот, производител и извозник на Крем против квасец во супериорен квалитет, но со поевтини цени, како и одлична услуга за нашите клиенти. Како и за нашите професионални знаења и добро контролирана обработка линија, Monden тим е дека ние може да ви помогне на најдобар производ со најконкурентна цена. Ние потполно сопствена фабрика и строга контрола на квалитетот systems.Good квалитет, брза испорака се загарантирани. Со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе наскоро и имаат добра соработка со вас.
Ние производ атрактивни и издржливи

Крем против квасец

за да се исполнат барањата на сите клиенти, нашата компанија ќе се придржуваат кон следниве правила: зелено aheadism, искрен-соработка, со врвен квалитет, hi-tech. Кој ги нашите производи се продаваат добро во целиот свет.
  • Крем против квасец - 7-1
Крем против квасец
модел - 7-1
Чист крем VSK квасец

Едно шише е лесно да се апсорбира,не леплива,не е тежок,и лесно има дебела и нежна кожа,ефикасно измазнување на брчките,зацврстување на кожата,и спречување на стареење на кожата.
Фокус на одржување
Навлажнувачки и надополнување на маслото се неопходни за да имате убава кожа;одржувањето на еластичноста на кожата не е сон.
Цел на одржување
Зајакнување на навлажнувачки кожата,го одложува стареењето на кожата,дајте и мек допир на кожата,мазни фини линии,ревитализира кожата,и направете ја кожата бела и сјајна.
Совети за одржување
  1. Општо одржување:Земете 2 до 3 кикирики и ставете ги рамномерно на лицето и вратот,а потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте.
  2. Подобрен тип:грижа пред спиење во есен и зима;потоа земете 2 до 3 зрна кикирики и рамномерно нанесете ги на лицето и вратот.Потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте.
Капацитет:60мл/шише
Потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
Купете го најдоброто Крем против квасец, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против квасец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЛЕТНИ ОЧИ МОНИФИЦА/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ Поголемо навлажнување и кревањеЛетната формула е освежувачка и навлажнувачка,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лицеНово патување за вашата кожаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По чистење на кожата наутро и навечер,прво натопи малку на кожата каде што се користи,нежно тријте околу десет секунди,ќе има мала топлина,потоа нанесете соодветна сума
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
Купете го најдоброто Крем против квасец, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против квасец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЦА ЗИМСКИ ОЧИ/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ Анти-навлажнувачки брчки,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лицеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожаРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
Купете го најдоброто Крем против квасец, треба да знаете за највисок квалитет на Крем против квасец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
КРЕМ за омекнување на точки за монифе повисоко кревање/Десалинирање на брчкиМазна кожа,освежувачки и навлажнувачки,од суштинско значење за дневно основно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,амино киселина,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Нежни и мазни кутикули/смири сува кожа/задржи вода/влогови/навлажнете ја кожата/промовираат метаболизам на кожата,направете ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлинаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднаш