Чистење на лицето

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот во Taiwan, Кој обезбедува различни Чистење на лицето, Ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти. Било кој од нашите производи сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
Сите наши

Чистење на лицето

во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ world.We ве уверувам на одличен квалитет и цени, Ве молиме контактирајте со нас за вашите барања.
  • Чистење на лицето - 3-4
Чистење на лицето
модел - 3-4
ЧИСТЕЕ НА ЛИЦЕ ЗА МОНИФИЦА

Меко, но длабоко чистење
Нежно чистење со длабока апсорпција,хидратантна компензација,белење и меко
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Хијалуронска киселина,колаген,мала молекула висока кислородна вода,каолин,три гуми за џвакање,агенс за пенење на аминокиселини
Ефикасност:Чиста кожа и промовирајте метаболизам на кожата
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:250мл
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чистење на лицето, треба да знаете за највисок квалитет на Чистење на лицето производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чистење на квасец VSK Деликатните меури нежно и лесно ја отстрануваат нечистотијата и шминката,темелно ги чисти порите и нечистотијата,а кожата е измазнета и нежна после миење.Фокус на одржувањеОтстранете ја шминката и лицето истовремено,еден чекор може темелно да се исчисти. Цел на одржувањеФините и густи меурчиња можат да навлезат длабоко во порите,темелно исчистете ја кожата,однесете ја нечистотијата,и направете ја кожата нежна,мазна и полна со вода после миење.Совети за одржување Направете-отстранување нагоре-земете околу 2 до 3 кикирики со големина(притиснете ја главата 2 до 3 пати),и нежно тријте го отстранувачот на шминка на памучната подлога По локацијата,измијте го со вода. Измијте го лицето-притиснете три пати на дланката,додадете малку вода и лесно По триење и пена,нанесете нежно на лицето и исплакнете темелно со вода. Капацитет:100мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чистење на лицето, треба да знаете за највисок квалитет на Чистење на лицето производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чистење на еластично средство за белење на аминокиселини од Falan Средството за чистење на лицето еластично белење на аминокиселини Falan е лесно-до-користете чистење на лицетоСо квалитетот на високо-крајни производи за нега на кожата и прифатлива цена,можеш да ги свртиш своите сетила.Дозволете да имате искуство со напредни производи за нега на кожата додека го миете лицето.Првиот избор во индустријата за миење лице.Новиот шалтер-формулата за ниво е првиот чекор на одржување.Миењето на лицето може да одржува и длабока чиста кожа. ,Брзо ги отстранува порите и нечистотијата,го балансира лачењето на маслото и спречува сува кожа,ја освежува и храни душата по миењето,амино киселина,највисоко ниво на состојки за чистење,висока кожа-дружеубивост,чувствителна кожа не се грижи за екстракт од карагенан,ја одржува еластичноста на кожата со разновидност на суштината за нега на кожата,измијте меко и светло лице за вас Употреби:чистење,осветлување,навлажнувачки,отстранувач на шминкаПрименлив тип на кожа:разни типови на кожаСпецификација за пакување:120мл/парчеМесто на потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чистење на лицето, треба да знаете за највисок квалитет на Чистење на лицето производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сапун за омекнување за поправка на овесна каша Falan Сапунот за омекнување за поправка на овес Falansi е лесен-до-користете сапун за телоЧиста растителна сапунска основа со внимателно избрана фабрика(овес,алое,путер од ши)екстрактна формула,ефикасно чистење додека смирува,поправка,и навлажнувачки,заштити ја здравата кожа на целото семејство.Извлечен од земјата’активни состојки,тројна формула за навлажнување и нега.овесЈа смирува кожата и помага во санирање на кожата’природна бариера за влага АлоеПополнете ја изгубената вода во кожата,вратете ја функцијата на колаген,и одржувајте ја кожата мека,сјаен и еластичен.Путер од шиСо голема количина на нафта и не-сапонизирани состојки за поправка,обезбедува длабока влага и ја одржува кожата во природна и еластична состојба. Употреби:капење,миење раце Спецификација:80g x 2 парчиња/кутија Место на потекло:Тајван Рок на траење:пет години