Златно лице

Ние би сакале да биде вашиот сигурен Taiwan Златно лице производителот, набавувачот и извозник, и фабриката. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Нашите производи се познати по својата ниска цена, добар квалитет и добри по продажба на акции service.Our пазарот се шири. Ние се уште се обидуваат потрудиме да произведе иновативни производи и да се обезбеди повеќе и подобро

Златно лице

на нашите купувачи.
  • Златно лице - 6-2
Златно лице
модел - 6-2
Златна маска од квасец VSK

Направено со уникатна технологија,додавање на скапоцена златна фолија и зацврстувачки состојки за еластично навлажнување на текстурата на колаген,лист маска ја кондензира целата суштина!Оставете ја кожата да апсорбира целосни хранливи материи,постигнување мазна,про transирен,ефекти на белење и зацврстување.
Фокус на одржување
За време на процесот на аплицирање,температурата на кожата на лицето промовира ослободување и апсорпција на суштината во златната маска.Очигледно е дека златната маска постепено станува потенка.Тоа е маска што навистина може да ја натера кожата да ја апсорбира целата суштина.
Совети за одржување
  1. По чистење на лицето,расклопете ја маската за да одговара на кожата целосно.По 45 година-60 минути,кога кожата се чувствува силна,отстранете ја маската и нежно апсорбирајте ја преостанатата суштина.
  2. По апликацијата,земи 150c.в(околу чаша чаша за еднократна употреба)топла вода над 96 степени,ставете ја златната маска во мешавина за да се раствори и оставете да се излади,користете го како суштина на телото или истурете го во када за употреба.
Капацитет:7 парчиња/кутија
Потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Златно лице, треба да знаете за највисок квалитет на Златно лице производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Хидратантна маска VSK квасец Светлина,про transparentирен и тенок материјал,преку процесот на нанесување на лицето,на лицето му е лесно да апсорбира хранливи материи и да одржува еластичност,светла и мазна возраст на кожатаФокус на одржувањеСо помош на свилена маска,лесно може да ги воведе потребните хранливи материи во кожата за апсорпција,смири сува кожа,направи кожата да ја задржува влагата,и одржување на еластичноста и сјајот на кожата. Совети за одржувањеПо чистење на лицето,одвиткајте ја свилената маска,откинете ја белата бисерна хартија и фрлете ја.По средната свилена маска е целосно прицврстена за кожата,откинете ја надворешната сина хартија за поддршка и фрлете ја.Почекајте 15-20 минути.Отстранете ја маската.Тупнете ја преостанатата суштина додека не се апсорбира. (Препорачливо е да го користите секој ден за подобри резултати)Капацитет:7 парчиња/кутијаПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Златно лице, треба да знаете за највисок квалитет на Златно лице производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Екстракт од чај миење на устата Нова дефиниција за кинеската култура на чај!Во минатото,во источната култура,имаше навика да се користи чај за да се отстрани мрсноста и да се одржи мирисот на устата по три оброци.Фокусирање на оваа културна традиција,по повеќе од 10 години научно истражување,во комбинација со истражување и развој на напредна технологија во Јапонија и САД.Од античко време,културната навика за пиење чај и гаргара постои во Кина како метод за спречување на кариес во забите.Су Ши еднаш го измисли методот на зајакнување на забите со силен чај.Методот беше да се подготви многу силен чај и да се исплакне устата по оброкот за да се отстрани мрсниот вкус и да не се повреди слезината и стомакот.Миење на устата со екстракт од чај е чисто природно растение-врз основа на миење на устата,што може да спречи развој на бактерии во усната шуплина,и исто така може да ги отстрани оралните мириси како цигари и алкохол.Поради чиста природна екстракција,воопшто не се додаваат вештачки ароми и хемиски мириси.Удобниот и освежителен вкус доаѓа од лимон и нане.По употребата,нема силна иритација,хемиски состојки,и несакани ефекти од вообичаените комерцијално достапни миење на устата,обезбедување мир на умот Кога се користи,тоа ќе донесе чиста,освежувачки и здрав здив за секој член на семејството,пушач,и мирис на устата.Фокус на жалба на производот Екстрактот од чај може да го елиминира мирисот во устата и да го задржи здивот свеж и пријатен.Може да се користи директно без разредување со вода. Полимеризирајте нечистотии во устата и лесно исплакнете ги за да остане устата чиста. Помогнете во чистење на усната шуплина и јазот помеѓу забите. Ефикасно спречување на забни плаки. (Соработувајте со правилни навики на четкање) Без алкохол,нема стимулација,свеж вкус,погоден за секојдневна употреба. Како да се користи: Земете соодветна количина од 15-20ml миење на устата,стави го во уста,и плукајте го околу 20-30 секунди. Со соодветни навики на четкање,може да ја намали забната плака и да спречи пародонтална болест. Капацитет:300мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Златно лице, треба да знаете за највисок квалитет на Златно лице производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦИЈА ВОДА ВО ВИСОКО Оксигени Навлажнувачки насекадеНавлажнете и навлажнете со висок кислород во кое било време и каде билоПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавна компонента:мала молекула висока кислородна водаЕфикасност:смири сува кожа/задржи вода/влогови/навлажнете ја кожата/промовираат метаболизам на кожатаБезбедност:Без конзерванси,тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:120мл