Хидратантен крем

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Хидратантен крем. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Хидратантен крем

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Хидратантен крем - 4-2
Хидратантен крем
модел - 4-2
Хидратантен крем VSK квасец

Лесен и освежителен кристален хидрантен крем,едно тријте веднаш”апсорбира,надополнува,и заклучува во вода” ,нула мрсно чувство додека ја смирува сувата и груба кожа,правејќи ја кожата нула глад
Фокус на одржување
Навлажнувачки и надополнување на маслото се неопходни за да имате убава кожа;одржувањето на еластичноста на кожата не е сон.
Цел на одржување
Навлажнувачки,мазна и навлажнувачка,едно шише ги задоволува потребите на кожата,и лесно има свилена мазна кожа.
Совети за одржување
  1. Земете 2 до 3 кикирики со големина и ставете ги рамномерно на масажа на лицето и вратот на спирален начин со врвовите на прстите за да ги апсорбираат.
  2. Тип на зајакнување:кога кожата е крајно сува и жедна,за прв пат Откако апликацијата ќе се апсорбира,може да ја повторите апликацијата по втор пат.
Капацитет:60мл/шише
Потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантен крем, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантен крем производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ВСК квасец Микро вода суштина Специјалното свилено чувство доаѓа од посебната суштина на козата’млечен квасец и свиленото чувство произведено од комбинацијата на процесот,дозволувајќи и на кожата да одржува влага и влага,и врати го сјајот и сјај однатре и надвор.Фокус на одржувањеЕдно шише ги комбинира ефектите на лосионот и суштината,двојно-ефект во едно,заврши одеднашЦел на одржувањеБрзо навлажнете ја и навлажнете ја кожата,зголемување на влажноста на кожата,одржувајте ја кожата еластична,збогувајте се со досадна кожа,и претставува светла,сјаен тен.Совети за одржување Општо одржување:По чистење на кожата,земете соодветно количество ВСК квасец за вода Микрон суштина,нанесете го на лицето и вратот и тупнете го за апсорпција. Кога кожата е крајно сува:користете памучна подлога за навлажнување на квасецот ВСК Нанесете ја мајчината микронска вода есенција на кожата околу 10-15 минути. Капацитет:100мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантен крем, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантен крем производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Мед од квасец VSK Ја подобрува тапоста;изедначува тонот на кожата,регулира масла за кожа,спречува стареење и грубост,и ја одржува кожата’мазен тен.Фокус на одржувањеСпецијалната млечна маска за лице е сеопфатна во однос на одржувањето.По уживањето во млечната бања,има неверојатен допир кој е еластичен,нежен,светла,про transирен и мазен. Цел на одржувањеПилинг на мртвите клетки на кожата и затегнување на кожата.Регулирајте го маслото за кожа,мазни пори,избелите кожата,мазни брчки,и одржување на здравјето на кожата.Совети за одржување Метод на густа компресија:Притиснете 10 пати и нанесете дебел слој на целото лице околу 15-30 минути.Кога кожата се чувствува цврста,исплакнете со вода. Метод на мешање:Притиснете 3 пати на дланката,потоа додадете 3 капки ВСК квасец микрон вода есенција,измешајте ги двете рамномерно со врвовите на прстите,и нанесете тенок слој на целото лице без миење.3.Притиснете еднаш навечер пред да одите во кревет,лесно допрете на областа на акните,и покријте го со памучна подлога со големина на областа на акните.Измијте го следниот ден и ќе најдете неверојатно откритие. Капацитет:50мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантен крем, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантен крем производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦ АНТИ-Маска за стареење на кожата Микро-молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасноСпецијален рецепт за кинески пет елементиПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,Баишвуу,борнеол,глицеринЕфикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30мл