Хидратантна суштина

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е една од професионални Хидратантна суштина производител и снабдувач со над години искуство во Taiwan. Било која количина е добредојдена. Со агресивни внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот со најдобра цена и услуга. Ние исто така, прифати OEM, ODM ред. Со силна позадина дизајнер и производство објект, ние произведуваме за различни брендирани клиенти. Откако ќе се обиде, вие дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Обезбедување на висок квалитет и добра услуга за потрошувачите е нашата управување со теорија. Задржи иновациите и постојано подобрување на нашите

Хидратантна суштина

е нашата развој на политиката. Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна соработка однос со тебе.
  • Хидратантна суштина - 5-4
Хидратантна суштина
модел - 5-4
МОНИФИЈА БУЦИРАЕ СУШТИНА

повисоко кревање
Истегнете ја и навлажнете ја кожата,фините молекули ја регулираат текстурата на кожата
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицерин,колаген,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеол
Ефикасност:Регулирајте ја текстурата на кожата,еластичност и навлажнување на кожата/промовираат метаболизам на кожата
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
Како да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожата,и потоа нанесете соодветна количина на фините линии
Рок на траење:15 месеци без отворање на собна температура
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантна суштина, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантна суштина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦ АНТИ-ОСНОВА НА БРЧКИ Десалинирање на брчкиИзбледува фини линии,брза апсорпција на фини молекулиПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока-кислородна вода,глицерин,колаген,хексапептид,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Ја регулира текстурата на кожата.Избледува и измазнува брчки и фини линии,и го промовира метаболизмот на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на фините линии на кожатаМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлина
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантна суштина, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантна суштина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦЕН ИСХРАНА ОСНОВА ДОЛГО-ПОСЛЕДНИ Мал молекуларен процесДлабоко роговиден навлажнувачки,фини молекули,од суштинско значење за основно дневно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицеринЕфикасност:белење на кожата/смирувачка сува кожа/задржувачка вода/навлажнувачки/навлажнувачка кожа/промовирање на метаболизам на кожата,правејќи ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожатаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднашБрој на инспекција на СГС(со исклучок на тешки метали и стероиди):УБ/2016/20379 година
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантна суштина, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантна суштина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
СУШТИНА за белење на места Специјален рецепт за кинески пет елементиБилни пет елементи,фини молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасноПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,бело шуву,борнеолЕфикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млУпотреба:неограничени пати на ден,само нанесете соодветна количина на досадна кожаПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожа