Хранлива суштина

Ние се техничка Taiwan Хранлива суштина производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние ги доставуваме нашите најдобар квалитет

Хранлива суштина

и за време на испорака да ги задоволат вашите барања. За повеќе детална спецификација, ве молиме да ни ги испратите вашите истрага и ние ќе ви одговори наскоро.
  • Хранлива суштина - 5-2
Хранлива суштина
модел - 5-2
МОНИФАЦЕН ИСХРАНА ОСНОВА

ДОЛГО-ПОСЛЕДНИ Мал молекуларен процес
Длабоко роговиден навлажнувачки,фини молекули,од суштинско значење за основно дневно одржување
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицерин
Ефикасност:белење на кожата/смирувачка сува кожа/задржувачка вода/навлажнувачки/навлажнувачка кожа/промовирање на метаболизам на кожата,правејќи ја кожата сјајна
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
Како да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожата
Забелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднаш
Број на инспекција на СГС(со исклучок на тешки метали и стероиди):УБ/2016/20379 година
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хранлива суштина, треба да знаете за највисок квалитет на Хранлива суштина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦ АНТИ-ОСНОВА НА БРЧКИ Десалинирање на брчкиИзбледува фини линии,брза апсорпција на фини молекулиПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока-кислородна вода,глицерин,колаген,хексапептид,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Ја регулира текстурата на кожата.Избледува и измазнува брчки и фини линии,и го промовира метаболизмот на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на фините линии на кожатаМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлина
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хранлива суштина, треба да знаете за највисок квалитет на Хранлива суштина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
СУШТИНА за белење на места Специјален рецепт за кинески пет елементиБилни пет елементи,фини молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасноПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,бело шуву,борнеолЕфикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млУпотреба:неограничени пати на ден,само нанесете соодветна количина на досадна кожаПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хранлива суштина, треба да знаете за највисок квалитет на Хранлива суштина производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЈА БУЦИРАЕ СУШТИНА повисоко кревањеИстегнете ја и навлажнете ја кожата,фините молекули ја регулираат текстурата на кожатаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицерин,колаген,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Регулирајте ја текстурата на кожата,еластичност и навлажнување на кожата/промовираат метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожата,и потоа нанесете соодветна количина на фините линииРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура