Сапун од овесна каша

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Сапун од овесна каша. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.
Со Исклучителна изработка и современи техники, ги направиме нашите производи на

Сапун од овесна каша

да се рангира меѓу првите и слични производи. Ние со нетрпение очекуваме за соработка со клиенти од целиот свет.
  • Сапун од овесна каша - 3-3
Сапун од овесна каша - 3-3 Сапун од овесна каша - 3-3
Сапун од овесна каша
модел - 3-3
Сапун за омекнување за поправка на овесна каша Falan

Сапунот за омекнување за поправка на овес Falansi е лесен-до-користете сапун за тело
Чиста растителна сапунска основа со внимателно избрана фабрика(овес,алое,путер од ши)екстрактна формула,ефикасно чистење додека смирува,поправка,и навлажнувачки,заштити ја здравата кожа на целото семејство.
Извлечен од земјата’активни состојки,тројна формула за навлажнување и нега.
овес
Ја смирува кожата и помага во санирање на кожата’природна бариера за влага Алое
Пополнете ја изгубената вода во кожата,вратете ја функцијата на колаген,и одржувајте ја кожата мека,сјаен и еластичен.
Путер од ши
Со голема количина на нафта и не-сапонизирани состојки за поправка,обезбедува длабока влага и ја одржува кожата во природна и еластична состојба.
  • Употреби:капење,миење раце
  • Спецификација:80g x 2 парчиња/кутија
  • Место на потекло:Тајван
  • Рок на траење:пет години
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сапун од овесна каша, треба да знаете за највисок квалитет на Сапун од овесна каша производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чистење на квасец VSK Деликатните меури нежно и лесно ја отстрануваат нечистотијата и шминката,темелно ги чисти порите и нечистотијата,а кожата е измазнета и нежна после миење.Фокус на одржувањеОтстранете ја шминката и лицето истовремено,еден чекор може темелно да се исчисти. Цел на одржувањеФините и густи меурчиња можат да навлезат длабоко во порите,темелно исчистете ја кожата,однесете ја нечистотијата,и направете ја кожата нежна,мазна и полна со вода после миење.Совети за одржување Направете-отстранување нагоре-земете околу 2 до 3 кикирики со големина(притиснете ја главата 2 до 3 пати),и нежно тријте го отстранувачот на шминка на памучната подлога По локацијата,измијте го со вода. Измијте го лицето-притиснете три пати на дланката,додадете малку вода и лесно По триење и пена,нанесете нежно на лицето и исплакнете темелно со вода. Капацитет:100мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сапун од овесна каша, треба да знаете за највисок квалитет на Сапун од овесна каша производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чистење на еластично средство за белење на аминокиселини од Falan Средството за чистење на лицето еластично белење на аминокиселини Falan е лесно-до-користете чистење на лицетоСо квалитетот на високо-крајни производи за нега на кожата и прифатлива цена,можеш да ги свртиш своите сетила.Дозволете да имате искуство со напредни производи за нега на кожата додека го миете лицето.Првиот избор во индустријата за миење лице.Новиот шалтер-формулата за ниво е првиот чекор на одржување.Миењето на лицето може да одржува и длабока чиста кожа. ,Брзо ги отстранува порите и нечистотијата,го балансира лачењето на маслото и спречува сува кожа,ја освежува и храни душата по миењето,амино киселина,највисоко ниво на состојки за чистење,висока кожа-дружеубивост,чувствителна кожа не се грижи за екстракт од карагенан,ја одржува еластичноста на кожата со разновидност на суштината за нега на кожата,измијте меко и светло лице за вас Употреби:чистење,осветлување,навлажнувачки,отстранувач на шминкаПрименлив тип на кожа:разни типови на кожаСпецификација за пакување:120мл/парчеМесто на потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сапун од овесна каша, треба да знаете за највисок квалитет на Сапун од овесна каша производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЧИСТЕЕ НА ЛИЦЕ ЗА МОНИФИЦА Меко, но длабоко чистењеНежно чистење со длабока апсорпција,хидратантна компензација,белење и мекоПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,колаген,мала молекула висока кислородна вода,каолин,три гуми за џвакање,агенс за пенење на аминокиселиниЕфикасност:Чиста кожа и промовирајте метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:250мл