Суштинска точка

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Суштинска точка Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Суштинска точка

од сите делови на светот.
  • Суштинска точка - 5-3
Суштинска точка
модел - 5-3
СУШТИНА за белење на места

Специјален рецепт за кинески пет елементи
Билни пет елементи,фини молекули,бавно стареење и белење,навистина ефикасно
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:Ganoderma lucidum,хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,кора од црница,бело шуву,борнеол
Ефикасност:Подобрете ја тапоста,избелите кожата,го одложува стареењето на кожата,олеснување на сувата кожа,промовираат метаболизам на кожата,поправка на кожата,зајакнување на епидермалната заштита,навлажнувачки,неутрални и не-иритирачки,погоден за алергиска кожа
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
Употреба:неограничени пати на ден,само нанесете соодветна количина на досадна кожа
Применливи предмети:применливо за сите видови на кожа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштинска точка, треба да знаете за највисок квалитет на Суштинска точка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦ АНТИ-ОСНОВА НА БРЧКИ Десалинирање на брчкиИзбледува фини линии,брза апсорпција на фини молекулиПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока-кислородна вода,глицерин,колаген,хексапептид,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Ја регулира текстурата на кожата.Избледува и измазнува брчки и фини линии,и го промовира метаболизмот на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на фините линии на кожатаМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлина
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштинска точка, треба да знаете за највисок квалитет на Суштинска точка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФАЦЕН ИСХРАНА ОСНОВА ДОЛГО-ПОСЛЕДНИ Мал молекуларен процесДлабоко роговиден навлажнувачки,фини молекули,од суштинско значење за основно дневно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицеринЕфикасност:белење на кожата/смирувачка сува кожа/задржувачка вода/навлажнувачки/навлажнувачка кожа/промовирање на метаболизам на кожата,правејќи ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожатаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднашБрој на инспекција на СГС(со исклучок на тешки метали и стероиди):УБ/2016/20379 година
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Суштинска точка, треба да знаете за највисок квалитет на Суштинска точка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЈА БУЦИРАЕ СУШТИНА повисоко кревањеИстегнете ја и навлажнете ја кожата,фините молекули ја регулираат текстурата на кожатаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,мала молекула висока кислородна вода,глицерин,колаген,Ganoderma lucidum,Баишвуу,борнеолЕфикасност:Регулирајте ја текстурата на кожата,еластичност и навлажнување на кожата/промовираат метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По миењето на кожата наутро и навечер,нанесете соодветна количина на кожата,и потоа нанесете соодветна количина на фините линииРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура