Летен крем за лице

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е една од професионални Летен крем за лице производител и снабдувач со над години искуство во Taiwan. Било која количина е добредојдена. Со агресивни внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот со најдобра цена и услуга. Ние исто така, прифати OEM, ODM ред. Со силна позадина дизајнер и производство објект, ние произведуваме за различни брендирани клиенти. Откако ќе се обиде, вие дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Нашите

Летен крем за лице

уживаат во добра репутација во различни пазари низ целиот свет. За овој успех, ние постојано ќе ви понудиме нашите најдобри услуги и производи за да ги исполни сите ваши потреби. Ве молиме не двоумете се да контактирајте не ако имате било истрага.
  • Летен крем за лице - 7-2
Летен крем за лице
модел - 7-2
ЛЕТНИ ОЧИ МОНИФИЦА/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ

Поголемо навлажнување и кревање
Летната формула е освежувачка и навлажнувачка,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лице
Ново патување за вашата кожа
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка масло
Ефикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајна
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
Како да се користи:По чистење на кожата наутро и навечер,прво натопи малку на кожата каде што се користи,нежно тријте околу десет секунди,ќе има мала топлина,потоа нанесете соодветна сума
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Летен крем за лице, треба да знаете за највисок квалитет на Летен крем за лице производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чист крем VSK квасец Едно шише е лесно да се апсорбира,не леплива,не е тежок,и лесно има дебела и нежна кожа,ефикасно измазнување на брчките,зацврстување на кожата,и спречување на стареење на кожата.Фокус на одржувањеНавлажнувачки и надополнување на маслото се неопходни за да имате убава кожа;одржувањето на еластичноста на кожата не е сон. Цел на одржувањеЗајакнување на навлажнувачки кожата,го одложува стареењето на кожата,дајте и мек допир на кожата,мазни фини линии,ревитализира кожата,и направете ја кожата бела и сјајна.Совети за одржување Општо одржување:Земете 2 до 3 кикирики и ставете ги рамномерно на лицето и вратот,а потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте. Подобрен тип:грижа пред спиење во есен и зима;потоа земете 2 до 3 зрна кикирики и рамномерно нанесете ги на лицето и вратот.Потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте. Капацитет:60мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Летен крем за лице, треба да знаете за највисок квалитет на Летен крем за лице производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МОНИФИЦА ЗИМСКИ ОЧИ/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ Анти-навлажнувачки брчки,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лицеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млПрименливи предмети:применливо за сите видови на кожаРок на траење:15 месеци без отворање на собна температура
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Летен крем за лице, треба да знаете за највисок квалитет на Летен крем за лице производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
КРЕМ за омекнување на точки за монифе повисоко кревање/Десалинирање на брчкиМазна кожа,освежувачки и навлажнувачки,од суштинско значење за дневно основно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,амино киселина,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Нежни и мазни кутикули/смири сува кожа/задржи вода/влогови/навлажнете ја кожата/промовираат метаболизам на кожата,направете ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлинаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднаш