Белење на средство за чистење

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. се наоѓа во Taiwan. Ние сме професионални претпријатие ангажирани во производителот, снабдувачот и извозник на Белење на средство за чистење. Ние можеме да ги доставуваме широк спектар на производи за да се исполнат постојано менување на барањата на пазарот. Кориснички налози се добредојдени. Ние се повеќе се шири нашите меѓународни удел на пазарот врз основа на квалитетот на производите, одлична услуга, разумна цена и навремена испорака. Ве молиме контактирајте не во секое време за повеќе информации.
Сите наши

Белење на средство за чистење

во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ world.We ве уверувам на одличен квалитет и цени, Ве молиме контактирајте со нас за вашите барања.
  • Белење на средство за чистење - 3-2
Белење на средство за чистење - 3-2 Белење на средство за чистење - 3-2 Белење на средство за чистење - 3-2
Белење на средство за чистење
модел - 3-2
Чистење на еластично средство за белење на аминокиселини од Falan

Средството за чистење на лицето еластично белење на аминокиселини Falan е лесно-до-користете чистење на лицето
Со квалитетот на високо-крајни производи за нега на кожата и прифатлива цена,можеш да ги свртиш своите сетила.Дозволете да имате искуство со напредни производи за нега на кожата додека го миете лицето.Првиот избор во индустријата за миење лице.Новиот шалтер-формулата за ниво е првиот чекор на одржување.Миењето на лицето може да одржува и длабока чиста кожа. ,Брзо ги отстранува порите и нечистотијата,го балансира лачењето на маслото и спречува сува кожа,ја освежува и храни душата по миењето,амино киселина,највисоко ниво на состојки за чистење,висока кожа-дружеубивост,чувствителна кожа не се грижи за екстракт од карагенан,ја одржува еластичноста на кожата со разновидност на суштината за нега на кожата,измијте меко и светло лице за вас

Употреби:чистење,осветлување,навлажнувачки,отстранувач на шминка
Применлив тип на кожа:разни типови на кожа
Спецификација за пакување:120мл/парче
Место на потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Белење на средство за чистење, треба да знаете за највисок квалитет на Белење на средство за чистење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чистење на квасец VSK Деликатните меури нежно и лесно ја отстрануваат нечистотијата и шминката,темелно ги чисти порите и нечистотијата,а кожата е измазнета и нежна после миење.Фокус на одржувањеОтстранете ја шминката и лицето истовремено,еден чекор може темелно да се исчисти. Цел на одржувањеФините и густи меурчиња можат да навлезат длабоко во порите,темелно исчистете ја кожата,однесете ја нечистотијата,и направете ја кожата нежна,мазна и полна со вода после миење.Совети за одржување Направете-отстранување нагоре-земете околу 2 до 3 кикирики со големина(притиснете ја главата 2 до 3 пати),и нежно тријте го отстранувачот на шминка на памучната подлога По локацијата,измијте го со вода. Измијте го лицето-притиснете три пати на дланката,додадете малку вода и лесно По триење и пена,нанесете нежно на лицето и исплакнете темелно со вода. Капацитет:100мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Белење на средство за чистење, треба да знаете за највисок квалитет на Белење на средство за чистење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сапун за омекнување за поправка на овесна каша Falan Сапунот за омекнување за поправка на овес Falansi е лесен-до-користете сапун за телоЧиста растителна сапунска основа со внимателно избрана фабрика(овес,алое,путер од ши)екстрактна формула,ефикасно чистење додека смирува,поправка,и навлажнувачки,заштити ја здравата кожа на целото семејство.Извлечен од земјата’активни состојки,тројна формула за навлажнување и нега.овесЈа смирува кожата и помага во санирање на кожата’природна бариера за влага АлоеПополнете ја изгубената вода во кожата,вратете ја функцијата на колаген,и одржувајте ја кожата мека,сјаен и еластичен.Путер од шиСо голема количина на нафта и не-сапонизирани состојки за поправка,обезбедува длабока влага и ја одржува кожата во природна и еластична состојба. Употреби:капење,миење раце Спецификација:80g x 2 парчиња/кутија Место на потекло:Тајван Рок на траење:пет години
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Белење на средство за чистење, треба да знаете за највисок квалитет на Белење на средство за чистење производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЧИСТЕЕ НА ЛИЦЕ ЗА МОНИФИЦА Меко, но длабоко чистењеНежно чистење со длабока апсорпција,хидратантна компензација,белење и мекоПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,колаген,мала молекула висока кислородна вода,каолин,три гуми за џвакање,агенс за пенење на аминокиселиниЕфикасност:Чиста кожа и промовирајте метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:250мл