Зимски крем за лице

NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD. е производител и снабдувач на квалитетот на производите, како што се Зимски крем за лице и така натаму за повеќе години, кои сме работеле во партнерство со нашите клиенти да се изгради силни сојузи. Нашата репутација за иновативен дизајн, сигурност продолжува да влијае на повеќето критични на носителите на одлуки. Во иднина, ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобрите производи, услуги и поддршка што заслужуваат. Ако имате овој услов, кога ОЕМ или ODM е добредојден!
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Зимски крем за лице

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • Зимски крем за лице - 7-3
Зимски крем за лице
модел - 7-3
МОНИФИЦА ЗИМСКИ ОЧИ/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ

Анти-навлажнувачки брчки,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лице
Патентиран процес и ексклузивна формула
Главни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка масло
Ефикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајна
Безбедност:Без тешки метали и стероиди
Големина на фонт за производство на фабрика:05000256
Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284
Капацитет:30мл
Применливи предмети:применливо за сите видови на кожа
Рок на траење:15 месеци без отворање на собна температура
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Зимски крем за лице, треба да знаете за највисок квалитет на Зимски крем за лице производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чист крем VSK квасец Едно шише е лесно да се апсорбира,не леплива,не е тежок,и лесно има дебела и нежна кожа,ефикасно измазнување на брчките,зацврстување на кожата,и спречување на стареење на кожата.Фокус на одржувањеНавлажнувачки и надополнување на маслото се неопходни за да имате убава кожа;одржувањето на еластичноста на кожата не е сон. Цел на одржувањеЗајакнување на навлажнувачки кожата,го одложува стареењето на кожата,дајте и мек допир на кожата,мазни фини линии,ревитализира кожата,и направете ја кожата бела и сјајна.Совети за одржување Општо одржување:Земете 2 до 3 кикирики и ставете ги рамномерно на лицето и вратот,а потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте. Подобрен тип:грижа пред спиење во есен и зима;потоа земете 2 до 3 зрна кикирики и рамномерно нанесете ги на лицето и вратот.Потоа нежно масирајте со спирален врв на прстот и апсорбирајте. Капацитет:60мл/шишеПотекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Зимски крем за лице, треба да знаете за највисок квалитет на Зимски крем за лице производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЛЕТНИ ОЧИ МОНИФИЦА/КРЕМ ЗА ПОПРАВКА НА ЛИЦЕ Поголемо навлажнување и кревањеЛетната формула е освежувачка и навлажнувачка,погоден за сите возрасти,погоден за очи и лицеНово патување за вашата кожаПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Белење на кожата.Ја осветлува тапоста,измазнува брчки,се протега линии на кожата,промовира метаболизам на кожата,и ја прави кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млКако да се користи:По чистење на кожата наутро и навечер,прво натопи малку на кожата каде што се користи,нежно тријте околу десет секунди,ќе има мала топлина,потоа нанесете соодветна сума
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Зимски крем за лице, треба да знаете за највисок квалитет на Зимски крем за лице производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
КРЕМ за омекнување на точки за монифе повисоко кревање/Десалинирање на брчкиМазна кожа,освежувачки и навлажнувачки,од суштинско значење за дневно основно одржувањеПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:хијалуронска киселина,колаген,ганодерма,амино киселина,мала молекула висока кислородна вода,масло од јојоба,шипинка маслоЕфикасност:Нежни и мазни кутикули/смири сува кожа/задржи вода/влогови/навлажнете ја кожата/промовираат метаболизам на кожата,направете ја кожата сјајнаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:30млМетод на складирање:Ве молиме, чувајте на ладно место,избегнувајте директна сончева светлинаЗабелешка:Ако се чувствувате лошо,престанете да го користите веднаш