Чистење на квасец

Ние сме искусни Taiwan Чистење на квасец производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ве молам да ми кажете на вашите детали барања за нашите производи, како големина, површина, боја, и така натаму, со што можеме да ја цитираме според вашето барање, а потоа да ви даде најдобра цена.
Како резултат на нашите високо квалитетни

Чистење на квасец

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Чистење на квасец - 3-1
Чистење на квасец
модел - 3-1
Чистење на квасец VSK

Деликатните меури нежно и лесно ја отстрануваат нечистотијата и шминката,темелно ги чисти порите и нечистотијата,а кожата е измазнета и нежна после миење.
Фокус на одржување
Отстранете ја шминката и лицето истовремено,еден чекор може темелно да се исчисти.
Цел на одржување
Фините и густи меурчиња можат да навлезат длабоко во порите,темелно исчистете ја кожата,однесете ја нечистотијата,и направете ја кожата нежна,мазна и полна со вода после миење.
Совети за одржување
  1. Направете-отстранување нагоре-земете околу 2 до 3 кикирики со големина(притиснете ја главата 2 до 3 пати),и нежно тријте го отстранувачот на шминка на памучната подлога По локацијата,измијте го со вода.
  2. Измијте го лицето-притиснете три пати на дланката,додадете малку вода и лесно По триење и пена,нанесете нежно на лицето и исплакнете темелно со вода.
Капацитет:100мл/шише
Потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
Купете го најдоброто Чистење на квасец, треба да знаете за највисок квалитет на Чистење на квасец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Чистење на еластично средство за белење на аминокиселини од Falan Средството за чистење на лицето еластично белење на аминокиселини Falan е лесно-до-користете чистење на лицетоСо квалитетот на високо-крајни производи за нега на кожата и прифатлива цена,можеш да ги свртиш своите сетила.Дозволете да имате искуство со напредни производи за нега на кожата додека го миете лицето.Првиот избор во индустријата за миење лице.Новиот шалтер-формулата за ниво е првиот чекор на одржување.Миењето на лицето може да одржува и длабока чиста кожа. ,Брзо ги отстранува порите и нечистотијата,го балансира лачењето на маслото и спречува сува кожа,ја освежува и храни душата по миењето,амино киселина,највисоко ниво на состојки за чистење,висока кожа-дружеубивост,чувствителна кожа не се грижи за екстракт од карагенан,ја одржува еластичноста на кожата со разновидност на суштината за нега на кожата,измијте меко и светло лице за вас Употреби:чистење,осветлување,навлажнувачки,отстранувач на шминкаПрименлив тип на кожа:разни типови на кожаСпецификација за пакување:120мл/парчеМесто на потекло:Тајван
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
Купете го најдоброто Чистење на квасец, треба да знаете за највисок квалитет на Чистење на квасец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сапун за омекнување за поправка на овесна каша Falan Сапунот за омекнување за поправка на овес Falansi е лесен-до-користете сапун за телоЧиста растителна сапунска основа со внимателно избрана фабрика(овес,алое,путер од ши)екстрактна формула,ефикасно чистење додека смирува,поправка,и навлажнувачки,заштити ја здравата кожа на целото семејство.Извлечен од земјата’активни состојки,тројна формула за навлажнување и нега.овесЈа смирува кожата и помага во санирање на кожата’природна бариера за влага АлоеПополнете ја изгубената вода во кожата,вратете ја функцијата на колаген,и одржувајте ја кожата мека,сјаен и еластичен.Путер од шиСо голема количина на нафта и не-сапонизирани состојки за поправка,обезбедува длабока влага и ја одржува кожата во природна и еластична состојба. Употреби:капење,миење раце Спецификација:80g x 2 парчиња/кутија Место на потекло:Тајван Рок на траење:пет години
NEW WEI-LIN ENTERPRISE CO., LTD.
Купете го најдоброто Чистење на квасец, треба да знаете за највисок квалитет на Чистење на квасец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ЧИСТЕЕ НА ЛИЦЕ ЗА МОНИФИЦА Меко, но длабоко чистењеНежно чистење со длабока апсорпција,хидратантна компензација,белење и мекоПатентиран процес и ексклузивна формулаГлавни состојки:Хијалуронска киселина,колаген,мала молекула висока кислородна вода,каолин,три гуми за џвакање,агенс за пенење на аминокиселиниЕфикасност:Чиста кожа и промовирајте метаболизам на кожатаБезбедност:Без тешки метали и стероидиГолемина на фонт за производство на фабрика:05000256Република Кина, патент пронајдок бр.I660119 Патент на Република Кина бр.М556284Капацитет:250мл